ZULA Sistem Gereksinimleri

NecatiGZL

Kategori Moderatörü
İçerik Yazarı
Ekip Yöneticisi
Kategori Moderatörü
Katılım
5 May 2021
Mesajlar
9
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Zula sistem gereksinimleri ve Zula kaç gb olduğu merak ediliyor. Yerli yapım oyunlar arasında öne çıkan ZULA özellikle dünya çapında da oyuncu kitlesine sahip olduğu için son derece keyifli bir oyun deneyimi yaşatıyor. Ancak oyunu oynayabilmek için minimum sistem gereksinimlerinin karşılanması gerekiyor.

ZULA Nedir, Nasıl Oynanır?

ZULA oyunu
özellikle espor turnuvaları için son derece tercih edilen, özel bir oyun olarak öne çıkıyor. Ücretsiz bir şekilde sunulan oyun çevrimiçi oynanabiliyor. FPS türündeki oyunda, haritalardaki rakiplere karşı oyuncu mücadele ediyor ve hayatta kalmaya çalışıyor. Oyundaki sesler ve müzikler oldukça iyi bir şekilde geliştirilmiş. Bunun yanında oynanış açısından iyi bir optimizasyon sunan oyun bu açıdan da iyi bir deneyim yaşamanızı mümkün hale getiriyor.

ZULA için en önemli kısım turnuvaların düzenlenmesi oluşturuyor. Belirli dönemlerde düzenlenen turnuvalar sayesinde farklı oyuncular kıyasıya bir rekabet içerisine girebiliyorlar. Farklı gruplardan oluşan turnuva sisteminde takımlar halinde mücadele ediliyor ve böylece oyunda daha özel bir rekabet durumu da gerçekleştirilmiş oluyor.

Oyunda ZULA Pass denilen bir sistem de bulunuyor. Bu sistem, oyunda ilerleyip görevleri tamamladıkça oyuncuların derece atlamasına neden oluyor. Böylece alınan ödüller sayesinde her sezona özel olarak üretilmiş olan eşyalara da sahip olmak olanaklı hale geliyor. Oyuncular çok fazla beklemek istemezlerse pass sistemini satın da alabiliyorlar ve böylece karakterlerini daha da etkili bir hale getirmiş oluyorlar.

ZULA Sistem Gereksinimleri 2021

ZULA Sistem Gereksinimleri


ZULA oynayabilmek için minimum sistem gereksinimlerinin karşılanması gerekiyor. ZULA sistem gereksinimleri şu şekilde;

Minimum sistem gereksinimleri;

  • İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8/8.1/10
  • İşlemci: Pentium 4 2.4 GHz / Athlon 2500
  • Bellek: 2024 MB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce 5730 / Radeon 9003
  • DirectX: Sürüm 9.0
Tavsiye edilen sistem gereksinimleri;

  • İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8/8.1/10
  • İşlemci: Pentium 4 3.0 GHz / Athlon XP 3000+
  • Bellek: En az 4 GB
  • Ekran Kartı: Graphics Intel HD 4000
  • DirectX: Sürüm 9.0
ZULA Kaç GB?

ZULA depolama
olarak oyuncunun bilgisayarından 6 GB alan talep ediyor. Ancak oyuna farklı modlar ve yeni haritalar eklendiği için bu alanın daha da yüksek olması daha iyi bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlayabilir.
 
Üst