Yakuza 6 The Song of Life Sistem Gereksinimleri

Unliforce

Kategori Moderatörü
İçerik Yazarı
Kategori Moderatörü
Katılım
5 May 2021
Mesajlar
9
Tepkime puanı
1
Puanları
1
Yakuza 6 The Song of Life konusu itibariyle Japon mafyası olan Yakuza’ların yaşamına oyuncuyu götürüyor. Yakuza içerisinde yer alan karakter sevdiklerini ve en başta kendisini korurken amansız bir mücadele verecektir.

3


Yakuza 6 The Song of Life Konusu Nedir?

Yakuza 6 The Song of Life konusu
itibariyle serinin diğer oyunlarıyla küçük bağlantılara sahip bulunuyor. Serinin diğer oyunlarından tanınan karakter Kiryu yine bu oyunda başrolde bulunuyor. Serinin bir önceki oyunun sonunda Kiryu ağır yaralı bir hale gelmişti. Daha sonra bu oyunun başında Kiryu’nun başına neler geldiğini oyuncu öğrenme fırsatı buluyor. Öncelikle Kiryu hapse giriyor ve üç yıl geçtikten sonra Kiryu hapisten çıkıyor.
Onun hapiste olduğu zamanlarda çocuklara bakan Haruka ise henüz ortalıkta yoktur. Haruka’ya bir araç çarpmış ve ağır yaralanmıştır. Kiryu bu durumda Haruka’nın küçük çocuğunu da yanına alır ve çocuğun babasının peşine düşer.
Oyunun hemen başında olan bu olaylar daha sonra oldukça fazla genişliyor ve oyunun ana hikayesini bir noktadan sonra takip etmek de zorluk yaşatıyor. Grafik motoru olarak son derece başarılı olan oyun, özellikle detaylarda üzerine yapımcılarının ne kadar çok emek verdiklerini gösteriyor. Yüz hatları ve çevre animasyonları başarılı bir şekilde ifade edilmiş. Bunun yanında oyunda açık dünya özellikleri göze çarpıyor ve diğer oyunlarda olduğu gibi bir mağazaya girerken yükleme ekranı belirmiyor.
Kiryu bebeğin babasını bulmak için girdiği dünyada ise Yakuza’ların acımasız dünyasını bir kez daha görüyor ve tüm bu kaotik ortamda kendi yolunu bulmaya büyük uğraş veriyor. Tüm oyun boyunca ise oyuncu aksiyona fazlasıyla doymuş oluyor.

Yakuza 6 The Song of Life Sistem Gereksinimleri

Yakuza 6 The Song of Life sistem gereksinimleri
şu şekilde;
Minimum sistem tavsiyesi;
  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10 sürüm 18362.0 veya üstü
  • Bellek: 4 GB
  • VRAM: 2 GB
  • İşlemci: Intel Core i5-3470 veya AMD FX-6300
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 2 GB veya AMD Radeon HD 7870 2 GB
Tavsiye edilen sistem tavsiyesi;
  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10 sürüm 18362.0 veya üstü
  • Bellek: 6 GB
  • İşlemci: Intel Core i7-6700 veya AMD Ryzen 5 2600
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1070 8 GB veya AMD Radeon RX Vega 56 8 GB
Yakuza 6 The Song of Life Kaç GB?

Yakuza 6 The Song of Life depolama
olarak oyuncunun bilgisayarında 40 GB alan kaplıyor.
 
Üst