PUBG Siyah Ekranda Kalıyor Hatası Çözümü

Nova

Nova
Yönetici
Katılım
5 May 2021
Mesajlar
8
Tepkime puanı
0
Puanları
1
PlayerUnknown's Battlegrounds, son bir yılda yaptığı güncellemeleri s ve oyundaki yenilikleri sayesinde ortaya konulan performans ile büyük bir ilgi görmektedir. Pubg, bu güncellemeler ile oyunculara kusursuz bir deneyim yaşatmak istiyor.

Pubg Oyununda Hatalar

Pubg, oyuncularına ne kadar kusursuz deneyim yaşatmak istese de oyunda hatalar meydana gelmektedir. Bu hatalar arasından biride şu şekildedir. Oyunda bulunan siyah ekranın donarak öyle kalması. Sesler oyunda devam ediyor ama siyah ekrana yansımıyor. PUBG Siyah ekranda kalıyor hatası çözümü oyuncular arasında merak edilen hatalar arasındadır.

En Can Sıkıcı Hata Ekran Kararma

Dünya genelinde oyuncuları olan bu oyun, oyuncular tarafından büyük ilgi görmektedir. Oyuncular bu oyun nedeniyle vakitlerinin yarısından çoğunu ekran başında geçirmektedir. Bazen oyuncuların canını sıkan hatalar meydana gelmektedir. Bu hataların en sıkıcısı ekran kararması olarak bilinmektedir.

PUBG Siyah Ekranda Kalıyor Hatası Çözümü


Oyun Esnasında Siyah Ekran Hatası Neden Kaynaklanıyor?

Eğer oyun sırasında siyah ekran donuyorsa ve öyle kalıyorsa, ama diğer yandan arka taraftan sesler gelmeye devam ediyorsa, internet bağlantınızı kontrol etmeniz gerekmektedir. Çünkü bu hata ya internet bağlantınız yavaşladığında ya da internet bağlantısı olmadı anda gerçekleşir.

İnternetinizde herhangi bir problemle karşılaşmamanız durumunda daha farklı bir sorununuz var demektir. Buda bilgisayarda bulunan donanım eksikliğidir. Oyun devam ediyor, fakat ekran yok ise oyundan kaynaklı bir hata olduğu düşünülmemelidir. Çünkü oyunun devam ettiği seslerden anlaşılmaktadır.

Oyun Esnasında Siyah Ekran Hatası Neden Kaynaklandığını Nasıl Anlarım?

Bu sorunun, internet hızı ve donanım eksikliği nedenlerinden kaynaklandığını yazımızda belirmiştik. Bu iki sebepten hangisinin neden olduğunu anlamanız için şu yolu denemeniz gerekmektedir.

  • Sabah erken saatlerde internetin en hızlı olduğu saatlerde oyuna giriş yapınız.
  • Eğer siyah ekran hatası olmuyorsa internet hızından kaynaklanıyor demektir.
  • Fakat internet hızınız iyi olmasına rağmen bu sorunla karşılaşıyorsanız donanım eksikliğiniz var demektir.
Bu şekilde sebebin kaynağını öğrenirseniz çözüm yolu sizler için daha kolay olacaktır.

PUBG Siyah Ekranda Kalıyor Hatası Çözüm Yolu Nedir?

İnternet hızı sorunuzu ve donanım probleminizi ortadan kaldırmak bu oyunda siyah ekran hatasını ortadan kaldırmanız için en iyi çözüm yoludur.
 
Üst