Pubg Orak Nerede Bulunur

Unliforce

Kategori Moderatörü
İçerik Yazarı
Kategori Moderatörü
Katılım
5 May 2021
Mesajlar
9
Tepkime puanı
1
Puanları
1
Pubg milyonların severek oynadığı online bir oyundur. Bu oyunda herkes birbirleriyle yarış içindedir. Oyun galibiyetini alabilmek için çeşitli silahlar kullanılmaktadır. Orak, oyunda bulunan yakın mesafe dövüş silahlarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Orak Nedir?
Orak, pubg oyununda yakın mesafe dövüş silahları olan tava ve pala gibi savaş malzemeleridir. Oyunda tüfek ve tabanca bulamayan bir kişinin kendini savunması için tercih edebileceği en iyi savaş malzemesidir. Yakın mesafede yumruktan daha fazla hasar verme özelliği bulunur. Oyunda silahınız yoksa rakibinizi öldürmek için kullanabileceğiniz en iyi silah türlerindendir. Herkes tarafından merak edilen bir konuda pubg orak nerede bulunur? Sorusunun cevabıdır.
2


Pubg Orak Nerde Bulunur
Bu savaş silahının tam olarak nerede bulunacağı belli olmamaktadır. Haritada her yerde karşınıza çıkabilir. Orak bir tarım aleti bilinir. Bunun için haritada bulunan tarım ve orman alanlarında daha kolay bulabilirsiniz.
Tarla ve tarla yakınlarında bulunan evleri orak bulmak için en iyi yerlerdir. Orman kulübelerinde de orak silahına sık rastlanılır.

Pubg Orak Özellikleri Nelerdir?
Bu silahı bulmanın, yanı sıra kullanılması da oyuncular için çok önemli bir husustur. Karşıdaki düşmanın doğru bölgesine bu silahla vurulduğunda büyük hasar verilebilir. Orak hasar değerleri düşmanın hasar almasını etkilemede önemli bir roldür.

Pubg Orak Vücut Hasarı
Vücut hasarı seviyeleri aşağıdaki gibidir.
  • Seviye 0/ 60
  • Seviye 1/ 42
  • Seviye 2/36
  • Seviye 3/27
Silahınızın seviyesine göre vücutta verilecek hasarlar bu şekildedir.

Pubg Orak Kafadan Vuruş Hasarı
Orakla düşmanın kafasına vurduğunuz anda vereceğiniz hasarlar aşağıdaki gibidir.
  • Seviye 0/150
  • Seviye 1/105
  • Seviye 2/90
  • Seviye 3/67.50
Bu hasar seviyelerine göre orak oldukça iyi bir yakın dövüş silahıdır denilebilir.

Pubg Ve Silahlar
Gerçek hayatta bulunan silahlar bu oyunun içinde bulundurmaktadır. Keskin nişancı, pompalı ve otomatik silahlar bunların örnekleri arasına girmektedir. Bunların yanı sıra yakın dövüş silahlarını da oyun içinde bulmak kolaydır. Yakın dövüş silahlarına örnek olarak orak, pala, levye ve tava gösterilebilir. Orak silahı uygulama içerisinde en çok bulunabilecek silah türlerinden biridir.
 
Son düzenleme:
Üst