PUBG Misafir Girişi Silme

NecatiGZL

Kategori Moderatörü
İçerik Yazarı
Ekip Yöneticisi
Kategori Moderatörü
Katılım
5 May 2021
Mesajlar
9
Tepkime puanı
0
Puanları
1
PUBG Mobile, günümüzde en fazla oynanan mobil oyunların arasında bulunur. Eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz PUBG Mobile oyununu oynamanız için öncelikle kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olmadan da bu oyunu oynayabilirsiniz. Kayıt olmadan misafir hesap vasıtasıyla de oynamanız mümkün olabilir.

Pubg Hakkında

PUBG,
cihazlar üzerinden para ödemeden oynanabilen oyunlardan biridir. Google Play Store platformundan ilk sıradan düşmeden en fazla oynanan oyunlardan birisidir. PUBG Mobile almış olduğu bu unvanını hala korumaya devam ediyor ve edecektir. Arkadaşlarınızla beraber takım kurarak da oynayabileceğiniz bu online oyun PUBG’nin bilgisayar sürümünden özenilerek ortaya çıkmıştır. İstediğimiz anda oynayabiliyor olmamız PUBG Mobile’ı diğer oyunlara kıy katiyen biraz daha üstün tutuyor.

6


Misafir Hesabını Kullanmak İstemeyen Oyuncular

Misafir hesap kullanmak istemen oyuncuların yapması gereken işlemler bulunmaktadır. Bu hesabı silmek için verilen adımları dikkatli bir şekilde sırasıyla uygulamak gerekmektedir. Sizler için PUBG Mobile misafir hesap (guest hesap) nasıl silinir ile ilgili bir yazı derledik.

Misafir Girişini Silmezseniz Bazı Kozmetik Ürünleri Alamazsınız

Bu tarz kozmetikleri oyun içerisinde satın almanız durumunda oyun içerisinde karakteriniz daha hoş bir tasarıma sahip olurken, ilaveten bu durum sizin daha iyi hissetmenizi sağlar. Oyunu oynamak için ilham verir. Bu avantajlardan yararlanmanız için kendinize ait bir e-posta hesabınızın olması gerekmektedir. Bu nedenle, misafir hesabı silmeniz gereklidir.

Pubg Mobile Misafir Hesap Nasıl Silinir?

Aşağıda verdiğimiz adımları dikkatli bir biçimde izleyerek siz de PUBG Mobile misafir hesabınızı silebilir ve kendinize oyun oynayabileceğiniz yepyeni bir PUBG Mobile hesabı açabilirsiniz. PUBG Mobile hesabınızı nasıl sileceğinize geçelim.

Pubg Mobile Misafir Hesabı Silme İşleminde İzlenecek Yollar

Pubg misafir girişi silme
işlemi basit bir işlemdir.

  • Her zamanki gibi ilk olarak PUBG Mobile oyununa giriş yapmanız gerekmektedir.
  • Oyuna girdikten sonra ayarlar menüsüne tıklamalısınız. Ayarlar menüsünün içinde yer alan Basic menüsüne giriş almanız gerekmektedir.
  • Bu menünün sol tarafında Log Out butonu bulunmaktadır. Bu butona tıklamanız gerekmektedir.
Bu butonu tıkladıktan sonra hesabınızın silinme işlemi gerçekleşmiş olacaktır.
 
Üst