PUBG İzleme Sınırı Aşıldı Hatası Çözümü

Nova

Nova
Yönetici
Katılım
5 May 2021
Mesajlar
8
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Pubg, Dünya üzerinde 200 milyondan fazla oyuncu kitlesine sahiptir. her geçen gün oyuncu kitlesi büyümeye devam eden oyunlar arasındadır.

Oyuncular oyunu daha çok emülatör aracılığı ile oynarlar. Emülatör ile bilgisayar üzerinden bu oyunu oynamak bazı hatalara sebebiyet vermektedir. Bu hatalardan biride PUBG İzleme Sınırı Aşıldı Hatası olmaktadır. Bu yazıda PUBG İzleme Sınırı Aşıldı Hatası Çözümü hakkında bilgiler vereceğiz.

PUBG İzleme Sınırı Aşıldı Hatası Sebebi

PUBG ilk çıktığında belirli bir oyuncu kapasitesi bulunmaktaydı. Oyuna sürekli güncellemeler gelmekte. Bu gelen güncellemelerin arasında bulunan bir güncellemede bir oyuncunun 24 saat içinde sadece 4-6 saat oyun oynama müddetleri bulunuyor. Bu saatten fazla oynayan oyunculara Pubg izleme sınırı aşıldı hatası gelmektedir.

Bu hata genellikle emülatör üzerinden oyunu oynayan oyuncuları etkiliyor.

PUBG İzleme Sınırı Aşıldı Hatası Nasıl Giderilir?

Pubg izleme sınırı aşıldı hatası çözümü
çok kolaydır. Birçok oyuncunun Pubg izleme sınırı aşıldı hatası için deneyerek çözüme kavuşturduğu yöntemler aşağıdaki gibidir.

Bu hatayı gören oyuncular oyundan çıkış yapmalıdır. Ve emülatör programınıda kapatmalıdır.

Bilgisarım dosyasını açın. Ardından user-kullanıcı adı- app data- local- tslgame- saved- confing-windowsnoeditor- sekmelerini tıklayınız.

Bu dosyanın içinden gameusersetting.in adında bulunan dosyasını bulunuz.

Bu dosyayı bilgisayarınızdan siliniz.

Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra sorun çözülmüş olacaktır.

PUBG İzleme Sınırı Aşıldı Hatası Çözümü.jpg


PUBG İzleme Sınırı Aşıldı Hatası Giderildikten Sonra Oyuna Tekrar Giriş

Hata giderildikten sonra aşağıdaki adımları izleyerek oyuna tekrar giriş sağlayabilirsiniz.

Uygulamalardan Steam uygulamasını bulup tıklayın. Bu uygulamada oyun dosyalarının güncellenmesine izin ver butonuna tıklayın.

Bu işlem sonrasında oyuna girin.

Yukarıdaki işlemi yaptıktan sonra oyunu yeniden başlatın. Bu şekilde bu hatayı ortadan kaldırmış olacaksınız.

Pubg İzleme Sınırı Aşıl Hatası Çözümünde Püf Nokta

Yukarıda belirtilen aşamalar arasında en önemli püf nokta kullanıcı-adı bölümüdür. Burada muhakkak kendi bilgisayarınızın adını seçmiş olmalısınız. Eğer kendi kullanıcı adınızı girmezseniz yukarıda bahsedilen klasörlere erişemeyeceksinizdir.

Pubg Hataları Hakkında Kısa Bilgi

Pubg oyunu milyonların oynadığı oyundur. Bu oyunda oyuncuların karşılaştığı hatalar oyuncular için problem yaratmaktadır. Bu sorunların çözümünü bu şekilde sizlerle paylaşarak problemlerinizi en aza indirmekteyiz. İyi oyunlar dileriz.
 
Son düzenleme:
Üst