PUBG İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Unliforce

Kategori Moderatörü
İçerik Yazarı
Kategori Moderatörü
Katılım
5 May 2021
Mesajlar
9
Tepkime puanı
1
Puanları
1
PUBG İsim Değiştirme Nasıl Yapılır? PUBG Moblie, pek çok hevesli ve profesyonel oyuncuyu Android telefonların arkasına çeken çok popüler Battle Royale tarzı bir oyundur. PUBG en iyi mobil oyunlardan biri olmasına rağmen bu oyun tamamen mükemmel değil ve kullanıcı ara yüzünde çok az sorun var;

Örneğin, bir Facebook hesabı aracılığıyla PUBG'e kaydolduktan sonra, oyun içi hesap adı otomatik olarak Facebook hesap adı olarak seçilir. Elbette oyuncuların dünyasında hiç kimse oyuna gerçek adıyla girmiyor ve PUBG bu kuralın bir istisnası değil. Ayrıca, birçok oyuncu, ilk başta tasarladıktan sonra karakterlerinin görünümünü artık değiştiremiyor.

PUBG İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?


PUBG Karakterinizin Görünümünü Nasıl Değiştirirsiniz?

Neyse ki bu oyunda karakterin görünümünü değiştirmek çok kolay. PUBG oyununun yapımcısı Tnecnet Games, oyun sırasında karakterlerinin görünümünü değiştirmek isteyen oyuncular için kolay bir yol sağladı, ancak ondan önce 3000 BP tasarruf etmelisiniz. Bunu yapmak için yeterli paranız varsa aşağıdaki adımlara göre karakterinizin görünümünü yeniden oluşturabilirsiniz.

  • Oyunun Ana Menüsünü açın.
  • Alt çubuktan "Envanter" bölümüne gidin.
  • Karakterinizin sağındaki 2 dairesel ok simgeli "Görünüm" seçeneğine tıklayın.
  • Karakterinizin görünümüne istediğiniz değişiklikleri uygulayın ve ardından "Tamam" a dokunun.
"Satın Al" bölümüne tıklamak değişiklikleri yapacak ve gerekli para miktarı hesabınızdan düşülecektir.

PUBG İsminizi Nasıl Değiştirirsiniz?

PUBG Mobile oyuncularının en büyük sorunlarından biri, seçtikten sonra isimlerini nasıl değiştirebilecekleridir. Yeniden Adlandırma Kartı'nı kullanarak adınızı değiştirmek için şu adımları izleyin:

  • Oyunun Ana Menüsünü açın.
  • Alt çubuktan "Envanter" bölümüne gidin.
  • Sağdaki menüde bulunan kutu benzeri simgeye dokunun.
  • Öyleyse, Kartı Yeniden Adlandır'ı seçin ve ardından Kullan'a dokunun.
  • Yeni adınızı girin ve ardından "Tamam" ı tıklayın. PUBG Mobile'da adı yalnızca günde bir kez değiştirmenin mümkün olduğunu unutmayın.
Yakın zamana kadar, bu oyunda kullanıcı adını değiştirmenin bir yöntemi yoktu. Neyse ki, birkaç güncellemeden sonra, oyuncular yeniden Adlandırma Kartlarını kullanarak adlarını günde bir kez değiştirebildiler.

Yeniden adlandırılmış kartlar nasıl alınır?

Büyük olasılıkla, her oyuncu birkaç el oynadıktan sonra bu kartları farklı ödüller olarak alacak. Örneğin, karakter seviyenizi yükselttiğinizde aldığınız ücretsiz ödüller veya ödüller, kartları yeniden adlandırmayı içerebilir. Ancak çok şanslı olmayanlar için 5 UC harcamanız gereken 180 UC için isim değiştirme kartı satın almak mümkündür.

Nasıl Daha Fazla BP Elde Edilir?

Şu anda oyun mağazasından BP satın almak mümkün değil ve bunu kendiniz almanız gerekiyor. Oyunda BP almanın birkaç yolu vardır. BP almanın iyi bir yolu, 2000 BP ödül için Facebook hesabınızı oyuna bağlamaktır. Oyunda BP kazanmak için küçük görevler de var. Örneğin, oyunla ilgili yorumlarınızı e-posta yoluyla göndermek, oyun hesabınıza 188 BP kazandıracaktır.

Oynayarak da çok fazla BP kazanabilirsiniz. BP ödül kutularını almak için günlük ve haftalık görevleri tamamlayın. Daha fazla oynayarak ve sonuç olarak daha fazla ödülle daha fazla kutu kazanabilirsiniz. Ayrıca bu oyunun belirli zamanlarda düzenlenen etkinliklerine de katılabilir ve BP alabilirsiniz.

Bu oyunda üst seviyeye sahip oyuncular için, her sezon sonunda en iyi oyuncuların belirlendiği ve sıralamalarına göre farklı ödüller alan sezonluk sıralama sistemi vardır. Her sezon yaklaşık iki ay sürer ve her oyuncunun sıralamalarda iyi bir sıralama elde etmek için nispeten uzun bir süresi vardır.
 
Üst