Metin2 Kasılma Yerleri Nelerdir 2021

Hagrid

Yeni Üye
Katılım
1 Haz 2021
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Metin2 kasılma yerleri birçok metin2 oyuncusu tarafından merak edilmekte. Metin2 yılların oyunudur. Metin2'ye yeni başlayan ve oyunu unutmuş kişiler nerede kasılacakları hakkında bilgi sahibi olmayı istemektedir. Bizde sizler için yeni başlayan veya oyuna tekrardan dönen arkadaşlar için bir rehber hazırladık. İşte metin2 kasılma yerleri.

Metin2 Kasılma Yerleri


Metin2 Kasılma Yerleri 2021

Öncellikle kasılmaya başlamadan önce itemlerinize kasılmalık efsun dizmek kasılmanızı çok kolaylaştıracaktır. Kasılmalık efsunlar ekstra olarak xp ve yang efsunları bulundurduğu içi normalde 10 dakkada kasılırken efsunlarla 7-8 dakkaya düşürebilirsiniz.

Metin2 seviyeye göre kasılma yerleri;

1 - 9. Seviye :
Birinci köydeki başlangıç hayvanları ile çok kolay bir şekilde kasılabilirsiniz. (köpekler v.s)

9 -15. Seviye: Birinci köyde bulunan kırmızı ayılar, kaplanlar ve diğer türlü ayılar ile devam edebilirsiniz. Eğer itemleriniz kuvvetli ise 1. köyde bulunan savaşçıların orda kolay bir şekilde kasılabilirsiniz.

15 - 21. Seviye: Bu seviyede 2. köye geçmeniz gerekmektedir. 2. köyde bulunan savaşçılar ile kasılabilirsiniz.

21 – 29. Seviye: 2. Köye 21. seviyede geçmiştik şimdide 2. köyde bulunan uşaklara doğru ilerlemeniz gerekmekte. Burda 21-29. seviye arasını kasabilirsiniz.

29 – 40. Seviye: Bu seviyelerde kesinlikle ork'larda kasılmalısınız. Bu seviyenin alanı orklardır. Orklar ile kolayca 40 seviye olabilirsiniz. Fakat 40'tan sonra orklarda zorlamayın.

40 – 54. Seviye : 40. seviyede örümcek zindanına ilerleyin. Burda ilk giriş yerlerini rahatlıkla kesip kasılabilirsiniz. Level ilerledikce zindada ileri doğru gidebilirsiniz.

54 – 70. Seviye : Bu seviye aralığında 2. kata geçmemiz gerekmekte. 2. kat bu seviye aralığına göre gayet uygun. Önceki aralıkta olduğu gibi seviye arttıkca zindada arkalara doğru gidebilirsiniz.

70 – 76. Seviye : 70. levele ulaşınca 3. kata geçmeniz gerekmekte. Yukardaki düzen gibi 76. levele kadar kasılabilirsiniz.

76 – 95. Seviye : Bu levelde kesinlikle sürgün mağarasında kasılmanız gerekmekte. Leveliniz yükseldikçe mağaranın arkalarına giderek 76-95 arası kolayca yükselebilirsiniz.

95. Seviyeden Sonra : Bu levelde ise büyülü ormanda kasılmanız gerekmekte. Seviyeniz ve ekipmanlarınız güçlendikçe büyülü ormanda bulunan daha yüksek seviyeli yaratıkları kesmeye devam edin.
 
Üst