LOL PBE Hesabımı Unuttum

NecatiGZL

Kategori Moderatörü
İçerik Yazarı
Ekip Yöneticisi
Kategori Moderatörü
LOL PBE hesabınızı unuttuysanız eğer ve hesabınızı nasıl kurtulacağını bilmiyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek kolayca hesabınızı kurtarıp, kullanıma açabilirsiniz. PBE hesabımı unuttum, şimdi ne yapabilirim endişesine düştüyseniz eğer, sizlere aşağıdaki yazımızla yardımcı olmuş olalım.

PBE Hesabımı Unuttum.jpg

LOL PBE Hesap Kurtarma Yöntemleri 2021

Giriş Sayfasında Oturum Açamıyor Musun Butonunda Yer Alan Sekmeler

Giriş sayfasına girdiğinizde oturum açamıyor musun butonunun altında 4 adet sekme bulunur. Bu Sekmeler Hesabınızı Kurtarmak İçin Kullanacağınız Sekmeler Arasına Girer.

Kullanıcı Adını Kullanarak Hesap Kurtarma

Kullanıcı adınızı kullanarak şifrenizi sıfırlayıp hesabınızı kurtarabilirsiniz.

• LOL oyun sitesine giriş yapınız.
  • Sağ üst taraftaki giriş butonuna tıklayınız.
  • Giriş yap sayfasında oturum açamıyor musunuz butonunu seçiniz.
  • Bu sayfada 4 seçenek önünüze gelecektir bu seçeneklerden şifremi unuttum butonunu tıklayınız.
  • Kullanıcı adını gir butonu karşınıza geldiğinde adınızı girmelisiniz.
  • Kayıtlı e-postanıza gelen mail ile şifrenizi değiştiriniz.
Şifre değiştirdikten sonra tekrar giriş sayfasına gelip kullanıcı adınızla birlikte güncellediğiniz şifrenizi girerek hesabınızı açabilirsiniz.

E-Posta İle Hesap Kurtarma

Lol oyunun ana sayfasına giriniz. Lol oyununun ana sayfanın sağ üst tarafında bulunan giriş sekmesine tıklayınız. Giriş yap yazan sayfada oturum açamıyor musunuz seçeneğini seçiniz ve kullanıcı adını mı unuttum sayfasını açınız.

E-posta bilgilerinizi yazarak hesabınızın bütün bilgilerini gelen e-posta üzerinden güncelleyerek hesabınıza buradan ulaşabilirsiniz. Bu işlemler sayesinde PBE hesabınızı kurtarmış olarak endişelerinizden kurtulursunuz.