Brawl Stars Savaş Topu Karakterleri

NecatiGZL

Kategori Moderatörü
İçerik Yazarı
Ekip Yöneticisi
Kategori Moderatörü
Katılım
5 May 2021
Mesajlar
9
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Brawl Stars savaş topu karakterleri Brawl Stars oyunu karakter seçimlerinde büyük bir öneme sahiptir. Brawl Stars oyunu için karakter seçimi ve uygulanan strateji ne kadar önemli ise karakterin yer aldıkları karakter sınıfları da bir o kadar önemlidir.

Brawl Stars’ta Savaş Topu Karakterlerinin Önemi ve Stratejisi

Savaş topu etkinliği Brawl Stars oyuncuları tarafından en çok sevilen etkinliklerden biri olma özelliğine sahiptir. Brawl Stars esas olarak rakip takımı ve oyuncuları yenerek kazanma üzerine oynanan bir oyundur. Amaç karşı takımın bölgesine ve oyuncularına hasar verip öldürmektir ancak Brawl Stars savaş topu modunda amaç sadece karşı takımın kalesine gol atmaktır.

Brawl Stars’ta savaş topu karakterlerinin önemi ve stratejisi bu aşamada çok önemlidir. Çünkü maçlar 3’e 3 yapılır ve kısa süre içinde rakip takımın kalesine gol atmak gerekir. Bu aşamada seçilen her bir Brawl Stars savaş topu karakterleri hızlı koşma / yürüme özelliğine sahip olmalıdır. Bir maçın toplam süresi 2.30 dakikadır. Oyuncular en kısa süre içinde rakip takıma gol atamazsa yenilgiyle karşılaşabilir.

Brawl Stars Savaş Topu Karakterleri


Brawl Stars En İyi Savaş Topu Karakterleri Hangileridir?

Maç süresinin kısa olması ve mümkün olan en kısa sürede de galibiyet almak için Brawl Stars savaşçı karakterler arasından en hızlı karakterleri seçmek oyuncunun yararına olacaktır. Savaş topu modu için uygun olarak seçilen karakterler ile galibiyetin oranı daha yüksek olacaktır. Brawl Stars savaş topu modu için en uygun karakterler ise sınıflarına göre şu şekildedir;

  • Başlangıç Sınıfı: Bull
  • Nadir Sınıfı: El Primo
  • Süper Nadir Sınıfı: Rico
  • Destansı Sınıfı: Bibi
  • Gizemli Sınıfı: Max
  • Efsanevi Sınıfı: Leon
Brawl Stars savaş topu karakterleri seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli husus, strateji planının kısıtlı olması sebebiyle, yani herkesin oyun içinde en hızlı karakteri seçeceği hesaba katılırsa, avantajlı taraf yüksek rütbeli karakterlere sahip olan takımda oluyor. Bir savaş topu modu oyununu kazanmak için yüksek sınıflardan karakterlere sahip olmak, seçimi bu doğrultuda yapmak ve kazanmak için gol atmaya çalışmak en basit prensiptir.
 
Üst